loading...

فروشگاه آیصونف خرید پر از هیجان شهریور ماه 1402

456 بازدید : 473 یکشنبه 05 شهریور 1402 نظرات (0)

لیف سیلیکونی مخزن دار زنانه مردانه کودکانه مخزن دار چیست از کجا بخریم

 

 

 

معرفی لیف سیلیکونی مخزن دار زنانه مردانه کودکانه :

لیف سیلیکونی مخزن دار زنانه مردانه کودکانه مناسب برای شست و شوی عمقی  پوست صورت و نواحی چانه و بینی می باشد. این لیف به راحتی داخل انگشتان دست قرار گرفته و مناسب برای شستشو می باشد.همچنین دارای مخزنی برای ریختن ریختن شامپو یا صابون و هرگونه ماده شستشوی مایع می باشد.برس سیلیکونی روی لیف علاوه بر نرم و لطیف بودن براحتی لایه برداری کرده و آلودگیهای سطح پوست را می‌زداید. 

 

 

براش های آرایشی بعد از مدتی استفاده آلوده می شوند و نیاز به شستشو دارند. امروزه روش های بسیاری برای شستشوی براش ها معرفی شده است که یکی از آنها استفاده از لیف سیلیکونی مخزن دار زنانه مردانه کودکانه شستشوی براش می باشد . این لیف به جهت دارا بودن برجستگی هایی در سطح آن قدرت پاک کنندگی را افزایش داده و به این امر سهولت می بخشد. با استفاده از این لیف سیلیکونی مخزن دار زنانه مردانه کودکانه می توانید تمامی لوازم آرایشی خود را به صورت بهداشتی نگهداری کنید و از میکاپ لذت ببرید.

 

 

ویژگی های اصلی:

- طراحی سبک و کاربردی

- از بین بردن باقی مانده مواد آرایشی

- جنس سیلیکونی با دوام

لیف سیلیکونی مخزن دار زنانه مردانه کودکانه به راحتی باقی مانده مواد آرایشی روی صورت را برمیدارد و موجب آسیب به پوست صورت نمی گردد.

 

قیمت این محصول 95000 تومان


قیمت : 95,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 680 سه شنبه 10 مرداد 1402 نظرات (0)

اموزش بازی برج هیجان چوبی بسیار اسان است تمام سرگرمی های کلاسیک  اما اکنون با یک پیچ و تاب رنگارنگ یکی از جذاب ترین بازی های که تا به حال فروخته شده است برای رنگ‌های بیشتر و انتخاب‌های پیچیده‌تر آماده شوید چه قالب را بچرخانید و یک حرکت ساده برای بیرون کشیدن بلوک بنفش در انتهای آن داشته باشید.مخصوص سفر، مجالس اجتماعی و مهمانی‌های خانوادگی بازی‌هایی دارند که می‌توانند همه را صرف نظر از سن، سطح دانش یا حتی دانستن قوانین بازی، پای میز بگذارند. بازی‌های برج هیجان ساده هستند، اما می‌توانند  علاقه فوق‌العاده‌ای ایجاد کنند. هیجان  استرس از دست دادن، احساس پیروزی، خنده ای که هنگام شوخی روی لبان شما می ماند، و لذت در حین بازی، همه در یک بازی ساده هستند که فقط یک دقیقه طول می کشد.

 

 

آموزش بازی برج هیجان چوبی 

 

 

 

 

هماهنگ کننده عظلات چشم و مغز :

  

این بازی فکری نه تنها باعث علاقه زیاد می شود، بلکه جذابیت هماهنگ کردن عضلات، چشم ها و مغزهای مختلف را نیز دارد. این بازی فکری که با نام Thrill Tower نیز شناخته می شود، یک بازی مهارت های فیزیکی و ذهنی است. بهبود تمرکز، آموزش مهارت های تصمیم گیری و هماهنگی اعصاب و عضلات از مهمترین اهداف این بازی است. یکی از اهداف بازی فکری برج عاطفه جنگه تقویت تمرکز و هماهنگی اعصاب و عضلات است. Jenga یک بازی فکری و آموزشی مناسب برای کودکان و بزرگسالان می باشد. پس شما با خرید بازی برج هیجان با ساده ترین ابزار هم سرگم خواهید شد هم باعث نشاط اطرافیان میشود سعی کنید بعد بازی چوب ها را در جای خشک قرار دهید و با اب تماس پیدا نکنید تا عمر طولانی تری داشته باشد جهت رعایت بهداشت ان را روی میز قرار دهید و در جای بازی کنید که از مین فاصله داشته باشد تا از بیماری مخصوصا کرونا به دور بمانید.

 

 

بازی برج هیجان چیست : 

 

 

بازی برج هیجان چیست :

قطعات را روی هم بگذارید و وقتی کامل شد میتوانید تاس را بندازنید و همانند بازی منچ با انداختن تاس مثلا اگر شماره 3 بود چوب شماره 3 را جدا میکنید و به همین شکل ادامه میدهید و میتوانید بازی دمینو هم انجام بدهید. لازم به ذکر است میتوانید برای خانه سازی کودکان هم استفاده نمایید. 

 

 

 

 

 

 

آموزش بازی برج هیجان چوبی چگونه است :

بلوک های چوبی را به صورت عمودی و افقی روی هم بلند کنید. این بازی برای بهبود تمرکز و هماهنگی چشم و دست موثر است و می تواند توسط افراد متعدد انجام شود. هر کس قطعات بیشتری را روی هم بگذارد برنده است. خلاق باشید و با بلوک های چوبی اشکال زیبا طراحی کنید. نحوه بازی Jenga یا  Zynga ابتدا 3 بلوک را در کنار هم قرار دهید تا برج کامل شود، سپس 3 قطعه دیگر را به جای اینکه در پایین قرار دهید، بالای آن قرار دهید. تا استفاده از بلوک ادامه دهید. . بازیکن اول با برداشتن یکی از بلوک ها از موقعیت خود و قرار دادن آن در طبقه بالای برج، بازی را شروع می کند. این بازی باید فقط با یک دست انجام شود. همچنین، شما نمی توانید در شروع بازی از ردیف بالای برج ها مهره برداری کنید.

 

 

 

  مزیت بازی برج هیجان

 

 

چند مزیت بازی برج هیجان جینگا:

ای باز خفن  و ارازن قمیت افزایش مهارت های دیداری؛ تشخیص و تفکیک رنگ ها میشود جنس ام دی اف وتاس های چوبی  هستند از همه مهم تر باعث افزایش قدرت تخلیل و اعتماد به نفس و غیره میگرددهمه خانواده می توانند از آن لذت ببرند! برج خود را بسازید. هرچه بلندتر می شود، لرزان تر می شود، سعی کنید بلوک خود را بدون واژگونی برج بیرون بکشید و روی هم بچینید! مناسب برای 2 یا بیشتر بازیکن، بازی برج یک مکمل عالی برای هر رویداد اجتماعی است و می تواند برای همه سنین استفاده شود.

 

 

 

 ترفند های بازی برج هیجان

 

 

 

ترفند های بازی برج هیجان چیست : 

وقتی تخته های کوچک  را بیرون می‌کشید،  اگر آنها را فشار دهید یا به آرامی به آنها ضربه بزنیید. با برداشتن تخته های چوبی از وسط  به جای گوشه ها ، برج متعادل میماند. برداشتن تخته ها ا از گوشه ها باعث ضعیف شدن سازه خواهد شد و رغیب شما کارش سخت میشود. تا جایی که می توانید تخته ها  را از وسط بردارید و دوستان خود را مجبور کنید تا مهره های کناری را بگیرند تا از استرس برج را خراب کنند.یک بازی تخته جایگزین و سنتی مهارت های فیزیکی. شامل بلوک چوبی جنگا است که روی هم چیده شده و ساخته شده است. بازیکنان به نوبت هر بار یک بلوک را بدون سقوط برج برمی دارند. به زیبایی در یک جعبه چوبی با یک برج و دستورالعمل ارائه شده است.

456 بازدید : 393 چهارشنبه 06 اردیبهشت 1402 نظرات (0)

جداکننده قفسه چیست از کجا بخریم

 

مدیریت فضای کمد ، قفسه ها و انباری همواره برای افراد مختلف و خصوصا خانم های خانه دار چالشی بزرگی بوده است و هرچه به جلوتر میرویم بیشتر هم میشود. چرا که متراژ آپارتمان ها رفته رفته کمتر میشود و اگر شما فضاها را مدیریت نکنید  طولی نمیکشد که با یک خانه در هم ریخته و نامنظم روبروی خواهید شد که مطمئنا دلخواه هیچکس نیست.

جداکننده قفسه چیست از کجا بخریم

حال چاره چیست؟ شما یا باید وسایل خود را بیرون بیندازید و منزل خود را بزرگتر کنید. البته خوشبحتانه راه دیگری هم وجود دارد که آن هم استفاده از ابزار مناسب برای نظم دادن و مدیریت کردن فضا می باشد. این ابزار مانند محصولی که در ادامه بیشتر در مورد آن خواهیم گفت ، گاه بسیار ساده به نظر می رسند ولی نتیجه کار آنها چیزی از یک معجزه کم ندارد!

این جداکننده مناسب فصاهای مختلفی مانند کمد ، قفسه ، کمد دیواری ، انباری و ... است که با استفاده  از آن میتوانید به فضاهایی که نام برده شد نظم دهید و آن را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید. علاوه بر کاربردهایی که گفته شد ، این کالا همچنین قابلیت آویزان کردن اقلام مختلف مثل لباس هم با توجه به نوع طراحیش فراهم میکند.

طول هر کدام از این جدا کننده ها 30 سانتیمتر و عرض آن ها 20 سانتیمتر می باشد. جنس آن از فلز ضد زنگ میباشد و به رنگ سفید موجود است. وزن هر یک از این جداکننده ها 450 گرم است و علاوه بر جداکنندگی ، دو عدد آویز هم در زیر آن به شما ارائه میدهد. شما با خرید این کالا سه عدد جدا کننده دریافت خواهید کرد.

قیمت 2عدد از این محصول 45000 تومان میباشدقیمت : 45,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 118 دوشنبه 24 بهمن 1401 نظرات (0)

این پنس تمیز کننده دندان شامل 3 ابزار بسیار کاربردی و استاندارد برای حذف آسان و لذت بردن از انواع ذرات ریز و درشت بین دندانی می باشد. این ست استیل ضد زنگ شامل 1 خلال دندان صاف و 2 جعبه نگهداری خلال دندان آرنجی می باشد. این کیت اندازه بسیار خوبی دارد و همیشه می توانید آن را با خود ببرید.جای خلال دندان استوانه ای شکل و خطوطی شیک دارد که در دست حس خوبی دارد.  حلقه آویز ست خلال دندان را می توان به راحتی به عنوان دسته کلید برای دسترسی سریع در مواقع اضطراری حمل کرد.  قابل استفاده مجدد و صرفه جویی در منابع، به ویژه در مقایسه با چوب یا خلال دندان. - یک کمک کننده عالی برای تمیز کردن  دندان شما که میخواهید همیشه دندانی سالم داشته باشید

 

 

 

پنس تمیز کننده دندان MILISTEN جیبی همراه جنس فلزی

 

 

 

 

 

پنس تمیز کننده دندان MILISTEN جیبی همراه جنس فلزی

 

 

چرا باید پنس تمیز کننده دندان بخریم :

چون جرم گرفتن دندان ها پس از خوردن ن غذا ،  جدایی ناپذیر  میباتشد. پس حتما لازم است از این وسایل  برای تمیزکننده دندان استفاده کنید  تا  از دندان های خود جرم گرفتن و پلاک دندانی مواظبت  کنید و از بروز انواع مشکلات دهان و دندان و بیماری جلوگیری نمایید چون هزینه های دندانپزشکی بسیار بالاست  

 

پنس تمیز کننده دندان MILISTEN جیبی همراه جنس فلزی

 

 

روش خرید: برای خرید پنس تمیز کننده دندان MILISTEN جیبی همراه جنس فلزی پس از کلیک روی دکمه خرید کلکی نمایدی و بعد تکمیل فرم سفارش، اول محصول را درب خونه یا محل کار توسط مامور پست تحویل بگیرید، بعدش با خیال راحت وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست  با کارت خوان پرداخت نمایید.

456 بازدید : 246 چهارشنبه 06 بهمن 1400 نظرات (0)

کاکتوس سخنگو خرید غیر حضوری سایت که این کاکتوس همانند کی طوطی سخنگو حرفای شما را تکرار میکند و بسیار بلبل زبان است و حرکات موزون هم برایتان انجام خواهد داد این روزها با تکرار و محدود شدن زندگی روزمره افراد کوچک و بزرگ به دلیل ویروس کرونا، حال و هوای خوب و شادی در حال کاهش است. مخصوصاً از آنجایی که کودکان سرگرمی محدودی دارند، خوب است وسایلی را معرفی کنیم که نه تنها باعث شادی و نشاط می شوند، بلکه از نظر آموزشی نیز مفید هستند و به کودکان اجازه می دهند از زمانی که در اختیار دارند نهایت لذت را ببرند. امروز می خواهم یک اسباب بازی جادویی گلدان کاکتوس را به شما معرفی کنم.

 

 

 

کاکتوس سخنگو خرید غیر حضوری با بهترین کیفیت و درجه یک مدل 2022


 

اسباب بازی کاکتوس رقصنده با طراحی خاص و خلاقانه هر کودکی را مجذوب خود می کند. این اسباب بازی چندین کارکرد دارد. بیش از 120 آهنگ جذاب و لذت بخش خارجی همراه با رقص آنها برای سرگرمی کودکان پخش می شود که توسط 3 باتری قلمی تغذیه می شود. دارای یک سنسور حرکت حساس به لمس است که به بچه ها اجازه می دهد به محض لمس کاکتوس بامزه در حال حرکت آن را ببینند و به آنها خنده و سرگرمی می دهد و توانایی ضبط و پخش صداها با زنگ های شیرین و سرگرم کننده را به آنها می دهد. . شما می توانید این اسباب بازی را با خود ببرید، آن را در هر کجا که می خواهید قرار دهید و در هر زمانی که بخواهید برای کودکان خود سرگرمی ایجاد کنید.

 

ابعاد این کاکتوس 31.5x12.6x12.4 سانتی متر می باشد. با تقلید صداها میل کودکان به صحبت و یادگیری را برمی انگیزند. بدنه این کاکتوس از مخمل نرم غیر سمی ساخته شده است که هیچ آسیبی به کودکان نمی رساند. نور درخشان بدن کاکتوس در شب زیبایی خاصی ایجاد می کند، وسیله ای محبوب برای مهمانی ها، بازی ها و سرگرمی کودکان. حرکات موزون و تقلید صدای این اسباب بازی، روحیه و شادابی خوبی را برای افراد ایجاد می کند. بهترین هدیه برای فرزندان شما.

456 بازدید : 247 جمعه 01 بهمن 1400 نظرات (0)

خرید قالب کیک مخصوص مایکروویو قالب کیک یکی از بسیاری از ظروف پخت کیک است که در طرح ها، رنگ ها و اقلام مختلف ساخته و ساخته می شود که هر طرحی متناسب با شکوه خاص خود است و برای پرداختن به این حرفه به نوع متفاوتی از قالب نیاز دارید. در ادامه این قسمت فروشگاه اینترنتی اسکای رز به شما در خرید قالب کیک کمک می کند تا بتوانید مدل طراحی متناسب با نیاز خود را تهیه و خریداری کنید. برادر بزرگتر نقش مهمی در زیبایی و طراحی کیک دارد و بستنی روی آن جذابیت کاردستی را بیشتر می کند.

 

 

هیچ میدانید رنگ قالب از نظر جنس و کیفیت روشنایی به دو دسته تیره و روشن تقسیم می شود، به عنوان مثال اگر جا کیکی دارای رنگ تیره باشد زودتر پخته می شود زیرا رنگ تیره باعث افزایش و جذب گرما شده و به رنگ روشن ارجعیت دارند. اصولا در شیرینی پزی‌ها و افراد حرفه ای از جا کیکی با رنگ تیره استفاده میکنند.شکل قالب در اشکال گوناگون از جمله ساده، کمربندی، طرح دار قلبی، حیوانات و … ساخته شده اند که هر کدام کاربرد مخصوص خودش را دارند. طراحی قالب باید به گونه ای باشد تا دما به صورت یکنواخت به تمام نقاط برسد. همچنین جنس قالب دلیل مستقیم برای پخش گرما دارد، در ادامه به معرفی هر کدام می پردازیم.

 

 

خرید قالب کیک مخصوص مایکروویو

 

 

 

قالب کیک آلومینیومی

یکی از بهترین قالب های کیک این است که انواع مختلف از یک صفحه آلومینیومی با طرح های مختلف درست کنید، دما را طوری پخش کنید که حرارت به خوبی در تمام قسمت ها پخش شود و کیک را بپزید و آماده کنید. اما تنها ایراد این ظرف این است که کیک وقتی سطح آن داغ است پخته نمی شود همچنین هنگام انتخاب قالب توصیه می شود از قالب کیک ضخیم استفاده کنید تا کیک مغز آن را بپزد. وقتی صحبت از واکنش های شیمیایی می شود، باید از کیک هایی با میوه هایی که دارای خواص اسیدی هستند، مانند آب پرتقال اجتناب کنید، زیرا آلومینیوم با اسیدهای میوه واکنش شیمیایی می دهد.

 

قالب کیک گالوانیزه

یکی از متداول ترین قالب هایی که همیشه در دسترس است و بسیاری از کیک سازها از آن استفاده می کنند، این قالب گالوانیزه است که در اشکال مختلف با وزن های بسیار مناسب عرضه می شود. این محصول سالهاست که از قالب های پرفروش برای پخت کیک استفاده می کند. مواد گالوانیزه تاثیر زیادی در ارزش حرارتی دارد. باکیفیت ترین کیک ها وقتی به طور مساوی روی کل سطح پخش می شوند بهتر پخته می شوند.

 

قالب کیک تفلون

این محصول دو مزیت دارد که آن را از سایر مدل ها متمایز می کند. برای کسانی که در بیرون آوردن کیک از قالب مشکل دارند توصیه می شود. از آنجایی که این کیک دارای عملکرد نچسب است، هر کسی می تواند آن را به راحتی بیرون بیاورد.

 

قالب شیشه ای

یکی از سالم ترین مدل های قالب از نظر جنس، قالب شیشه ای نشکن است که در اشکال مختلف مربع، مستطیل و گرد ساخته می شود. این قالب به دلیل عدم واکنش با اسیدها، سالم ترین نوع قالب محسوب می شود.

 

قالب سیلیکونی

این قالب ها از مواد منعطف سیلیکونی مانند ساخته شده اند که دمای منفی 40 تا منفی 580 درجه را تحمل می کند و می توان آن را در فریزر و مایکروویو قرار داد. از این قالب می توان به طور طبیعی برای تهیه دسر و کیک با یخ استفاده کرد.

456 بازدید : 344 دوشنبه 20 دی 1400 نظرات (0)

چاقو تیزکن یکی از ابزارهای مهم در هر آشپزخانه ای است. بریدن و برش دادن غذا همیشه یکی از کارهای دست و پا گیر هنگام پختن غذا بوده است. بنابراین استفاده از یک چاقوی تیز می تواند فشار زیادی را به شما کاهش دهد. زیرا نیازی به صرف زمان و انرژی ندارید. تمام ابزارهای مورد نیاز خود را به راحتی تیز کنید و به راحتی هر چیزی را برش دهید.

چاقو تیزکن برقی خانگی بهترین مدل چاقو تیز کن برای منزل و اشپزخانه ها

ویژگی های محصول: •• تیغه استیل تیز مناسب برای تمامی چاقوها •• همراه با کابل USB قابل شارژ است و می توانید این محصول فوق العاده را با لپ تاپ یا پاوربانک خود شارژ کنید. •• می تواند انواع چاقو و قیچی را تیز کند. •• دو عدد چاقو و قیچی جای مخصوص برای برش به بهترین شکل •• ابعاد 21.5 * 6.5 سانتی متر •• جنس بدنه محکم و بادوام ساخته شده از پلاستیک مرغوب، مقاوم در برابر ضربه بالا. 

چاقو تیزکن برقی خانگی بهترین مدل چاقو تیز کن برای منزل و اشپزخانه ها

محصولی است که به راحتی می توان در همه جا از آن استفاده کرد زیرا قابلیت شارژ مجدد دارد رنگ سفید و طراحی زیبا و منحصر به فرد آن را از سایر چاقو تیزکن ها متمایز می کند محصولی با اندازه مناسب و کمترین فضا را اشغال می کند و از آشپزخانه استفاده می کند. کارآمدترین

456 بازدید : 304 چهارشنبه 24 آذر 1400 نظرات (0)

ماشین ریش تراش دو تیغه لوازم شخصی برقی آقایان از تنوع گسترده‌ای برخوردار است. یکی از مهم‌ترین و پرمصرف‌ترین این وسایل، ماشین اصلاح یا ماشین ریش تراش است. ماشین ریش تراش برای اصلاح مو، کوتاه کردن ریش و فرم دادن آن‌ها استفاده می‌شود و مدل‌ها و طرح‌های مختلفی دارد. هر آقا و پسر جوان باید یکی از این دستگاه‌ها را داشته باشد تا در هر زمان بدون مراجعه به آرایشگاه‌های شلوغ اصلاح مو و ریش خود را انجام دهد. این وسیله انحصاری برای آقایان است و نیازهای شخصی آن‌ها را برطرف می‌کند. مهم‌ترین ویژگی ماشین اصلاح شارژی HAVA ضدآب‌ بودن آن است از دیگر ویژگی های این ماشین اصلاح صورت این است که همه‌ موها حتی موهای خوابیده‌ی زیر گردن را به دام می‌اندازد و موجب اصلاح از ته می‌شود.

 

 

ماشین اصلاح کوچک همراه مردانه دو تیغه باتری لیتیومی قابل شارژ 

 

باتری لیتیومی با کیفیت برای یک عمر :  

همه ما میدانیم باتری هایی که در موبایله تسند لیتیومی هستند و انهایی که موبایل قدیمی دارند میفهمند که این باطری ها سالها کار خواهد کرد پس این محصول هم دارای باتری قوی میباشد که هنگام اصلاح به مشکلی بر نخورید و موقع استفاده شارژ باتری ماشین اصلاح شما تمام نشود. دارای دو تیغه شناور مجزا در دستگاه است که میتوان به تمامی نواحی صورت و گردن به راحتی دسترسی پیدا کرده و اصلاحی آسان و تمیز را برای شما فراهم می آورد.

 

 

آموزش تمیز کردن تیغه های ماشین ریش تراش :

معمولا این نوع ماشین ریش تراش هر قیمت و مارکی که باشند باید هر دفعه که احساس کردین تمیز شوند چون مو ها و عرق صورت در داخل تیغ دستگاه جا خوش میکند ساده ترین راه برای تمیز کردن ماشین ریش تراش دو تیغه این است  که دکمه ان را بزنید و با یک برس داخل دستگاه را به آرامی تمیز نمایید الیته برخی داخل گازوئیل یا تیزن قرار میدهند که نیازی نیست با برس نرم هم تمیز خواهد شد البته هیچ وقت اجسام سخت مثل چاقو و یا هر فلز دیگرا را به تیغه ها نزنید چون اگر تیغه ها اسیب ببیند کارایی خود را از دست خواهد داد. مخصوصا ریش تراش روشن را روی میز نگذاید چون با تماس روی سطح میز تیغه ها اسیب خواهند دید.

 

 

 

 

ماشین اصلاح کوچک همراه مردانه دو تیغه باتری لیتیومی قابل شارژ

 

 

 

ویژگی های ماشین اصلاح شارژی هاوا: 

برای استفاده مرطوب و خشک موجود است جنس تیغه از جنس استنلس استیل دارای برس تمیز کننده دارای  باطری لیتیومی قابل شارژ شکل  زیبا و ارگونومیک  ضدآب مدل جدید است.

 

 

 

 

 

بعد اصلاح صورت چی بزنیم جوش نزنیم : 

معمولا بعد اصلاح صورت توسط ماشین ریش تراش دو تیغه خود را اب و صابونی که با پوست شما سازا گار است بشویید معمولا صابونی انتخاب کنید که بعد استفاده صورت شما را خشک یا چرب نکنید البته ماسک های کربن ذغال هم در قبل خواب موثر است چون هم باعث زیبایی پوست و هم چربی ها پوست را کاهش میدهد البته اگر بعد استفاده صابون صروتتان خشک شد حتما از کرم مرطوب کننده مناسب صورت خود استفاده نمایید.

456 بازدید : 232 پنجشنبه 11 آذر 1400 نظرات (0)

چاقو تیزکن یکی از ابزارهای مهم در هر آشپزخانه ای است. بریدن و برش دادن غذا همیشه یکی از کارهای دست و پا گیر هنگام پختن غذا بوده است. بنابراین استفاده از یک چاقوی تیز می تواند فشار زیادی را به شما کاهش دهد. زیرا نیازی به صرف زمان و انرژی ندارید. تمام ابزارهای مورد نیاز خود را به راحتی تیز کنید و به راحتی هر چیزی را برش دهید.

چاقو تیزکن برقی خانگی بهترین مدل چاقو تیز کن برای منزل و اشپزخانه ها

ویژگی های محصول: •• تیغه استیل تیز مناسب برای تمامی چاقوها •• همراه با کابل USB قابل شارژ است و می توانید این محصول فوق العاده را با لپ تاپ یا پاوربانک خود شارژ کنید. •• می تواند انواع چاقو و قیچی را تیز کند. •• دو عدد چاقو و قیچی جای مخصوص برای برش به بهترین شکل •• ابعاد 21.5 * 6.5 سانتی متر •• جنس بدنه محکم و بادوام ساخته شده از پلاستیک مرغوب، مقاوم در برابر ضربه بالا. 

چاقو تیزکن برقی خانگی بهترین مدل چاقو تیز کن برای منزل و اشپزخانه ها

محصولی است که به راحتی می توان در همه جا از آن استفاده کرد زیرا قابلیت شارژ مجدد دارد رنگ سفید و طراحی زیبا و منحصر به فرد آن را از سایر چاقو تیزکن ها متمایز می کند محصولی با اندازه مناسب و کمترین فضا را اشغال می کند و از آشپزخانه استفاده می کند. کارآمدترین

456 بازدید : 292 پنجشنبه 24 تیر 1400 نظرات (0)

خرد کن برقی سیلور کرست چیست کجا بخریم در اندک زمانی نه چندان دور برای تهیه غذایی خوشمزه باید زمان زیادی را صرف آماده کردن مواد مورد نیاز می کردیم. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی به این امر نیست. کافیست وسایل مورد نیاز را تهیه کرده وبا استفاده از انها عذا را اماده کرد. در هر غذایی حبوبات و سبزی ها بخش اصلی آن غذا را تشکیل می دهند. اما خورد کردن این مواد بدون استفاده از وسیله برقی سخت و زمانبر است. از طرفی استفاده از خردکن های دستی برای مدت طولانی ، دست خسته می شود و کیفیت هم پایین می آید، همچنین زمان زیادی را باید صرف خرد کردن کرد. استفاده از خرد کن های برقی بهترین گزینه می باشد.

این خرد کن ها در زمانی اندک مواد لازم را با کیفیت مناسب آماده می کنند.خردکن برقی سیلور کرست ساخت آلمان دو کاره با موتور 260 وات مجهز به توربو. از سبزی خردکن سیلور کرست به عنوان خردکن پیاز و سبزیجات، اسموتی ساز، غذای کودک، همزن برقی و … می توانید استفاده کنید. خردکن یک دو سه سیلور کرست مدل SMZ 260 با تیغه های فولادی تیز و مقاوم خود به هیچ عنوان زنگ نمی زند و تیکه های کوچک یخ را نیز به رحتی خورد می کند. همچنین خرد کن سیلور کرست به عنوان  وسیله ای برای تهیه انواع سالاد می توان بهره برد.

این محصول همراه یک کاسه 500 میلی لیتری از جنس پلاستیک مرغوب و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی می باشد. خرد کن برقی 1-2-3 سیلور کرست SMZ 260 ساخت کشور آلمان می باشد با طراحی بسیار زیبا و شیک خود ، در 5 رنگ سیلور، سیاه مات، فیروزه ای، سبز فسفری و قرمز متتالیک تولید و عرضه شده است. این محصول دارای موتور بسیار قوی با توان 260 وات می باشد. موتور قدرتمند سبزی خردکن سیلور کرست در مدت چند ثانیه هر نوع سبزیجات را به سادگی خرد می کند. موتور این دستگاه با فشار دادن سر خوردن کن به سمت پایین فعال و با رها کردن آن خاموش می شود. 

خردکن چند کاره سیلور کرست مدل multizerkleinerer دارای اندازه کوچک . مناسبی می باشد که قبلیت حمل آن را نیز راحت کرده است.  شما با تهیه این خردکن قدرتمند می توانید انواع آجیل،سبزیجات، حبوبات، گوشت و مرغ را به صورت یکدست و یکنواخت خورد کرد. ظرفیت این خورد کن 500 میلی لیتر می باشد که برای خورد کردن مقدار قابل توجهی از مواد غذایی کافی می باشد. با کمک عملکرد توربوی موتور این خردکن می توانید از قابلیت خورد کردن یخ این خرد کن استفاده کنید. کاسه این خورد کن  را بر روی سفره یا داخل یخچال به عنوان ظرف نگهداری سالاد و مواد غذایی می توانید استفاده کنید.

پس از  تمام شدن کارتان با این دستگاه می توانید به راحتی تیغه ها و کاسه این دستگاه را درون ماشین ظرفشویی قرار دهید برای استفاده بعدی به راحتی آن هارا تمیز کنید. می توانید در هر مرتبه استفاده از این خورد کن تا 300 گرم مواد غذایی را خرد کنید. برای مخلوط کردن مایعات با استفاده از تیغه همزن، بهتر است 200 گرم از فضای کاسه را پر کنید. بدنه ظرف پلاستیکی، توسط اعداد نشانه گذاری شده است برای در نظر گرفتن مقادیر موجود در آن . تیغه ها فوق العاده تیز و در عین حال در برابر خوردگی و زنگ زدن یا تغییرات دمایی و … مقاوم هستند. تیغه های این دستگاه دو کاره بوده و می توان به عنوان خردکن و همزن برقی از آن استفاده کرد.

خردکن سیلور کرست مدل SMZ 260 با داشتن یک سر پلاستیکی ویژه همزدن و میکس کردن ، در تهیه کیک و شیرینی، همزدن سفیده تخم مرغ برای انواع دسر ، تهیه سس و  انواع اسموتی ، نوشیدنی و ... قابل استفاده خواهد بود.  کاربرد های خردکن یک دو سه سیلور کرست SMZ 260 : به عنوان سبزی خورد کن، سالاد ساز، خردکن پیاز، میکسر ، اسموتی ساز، تهیه سس، غذای کودک و ... کاربرد دارد. برای حاضر کردن بیشتر وعده هایی غذا وجود یک خرد کن بسیار ضروری است. این محصول برای خرد کردن گوشت، مرغ ، گردو ،سیر و پیاز برای تهیه انواع غذا لازم است.••خردکن سه کاره سیلور کرست silvercrest مدل multizerkleinerer دارای بدنه ای بسیار محکم و مقاوم می باشد.

این خرد کن با تیغه های مختلف دارای کاربرد های متنوع و ضروری می باشد. شما میتوانید انواع مواد اولیه غذایی را باکمک این محصول خرد کنید و در فریزر نگهداری کنید تا حین پختن انواع غذا زمان کمتری را صرف کنید و به راحتی آن را بپزید. مشخصات کلی محصول: دارای ارتفاع 22 سانتی‌ متر،پهنا 12 سانتی‌ متر،عمق 12 سانتی‌،متر وزن 0.8 کیلوگرم و جنس بدنه پلاستیک با اندازه 220 × 120 × 120 میلی‌متر می باشد. طول سیم این محصول 1.2 مترمی باشد . همچنین این خرد کن دارای قفل ایمنی بوده که از هر لحاظ در این مورد خیال شمارا راحت میکند. هر آشپزخانه ای به یک خورد کن برقی سیلور کرست نیاز دارد تا آسایش و راحتی و درنهایت زیبایی را برای شما به ارمغان آورد.

قیمت این محصول550000 تومانقیمت : 550,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 293 چهارشنبه 19 خرداد 1400 نظرات (0)

گریل اسموکلس روستر چیست کجا بخریم

امروزه با پخت زیاد غذاهای سرخ کردنی مصرف روغن های جامد و مایع به شدت افزایش پیدا کرده است و 90درصد این روغن ها حاوی مواد مضر و بیماری زا می باشد . امروزه متخصصان تغذیه به تمام افرادی که در معرض فشارخون بالا ، چربی بالا و بیماری های قلبی می باشند؛ توصیه می کنند که از غذاهای سالم و پخته شده بدون هیچ گونه روغن مضری استفاده کنند.بدین منظور وسیله ای طراحی شده است که شما بتوانید به راحتی هرنوع غذایی که مورد نیازاست را با کمک آن و بدون استفاده از روغن ، حاضر کنید. همچنین استفاده از زغال برای پخت غذا به دلیل ضررهایی که دارد باعث میشود غذا مسموم شود و در طولانی مدت باعث بروز بیماری خواهد شد.

 

گریل اسموکلس روستر مدل LY-B2 از جنس چدن با مزایا و طراحی بهینه و زیبایی که دارد گزینه مناسبی برای آشپزی سالم می باشد. با این دستگاه می توانید غذا را در دوحالت گریل و باربیکیو طبخ نمایید. گریل روشی است که غذا با سرعت و حرارت مستقیم و بالا پخته می شود. باربیکیو اما زمان بیشتری می برد و در این روش حرارت به صورت غیرمستقیم است. در دوحالت گریل و باربیکیو به غذا طعم خاص و متفاوتی را می دهد و امروزه از پرطرفدارترین روش های پخت غذا می باشند. دستگاه با کمک برق کار می کند و دارای توان مصرفی 1300 وات می باشد. ابعاد دستگاه 400X500X300 و وزن آن 4کیلوگرم است. دارای سیستم قطع خودکار می باشد . تنها کافیست حرارت و زمان آن را در ابتدای آشپزی تنظیم کنید؛ مابقی کار را به گریل اسموکلس بسپرید.

این دستگاه دارای سینی چرخان است به گونه ای که به تمام بخش های مواد غذایی حرارت برسد. با داشتن ویژگی حرارت از بالا باعث می شود تمام بخش های غذا به خوبی پخنه شود و باشدت حرارت مناسب ، از سوختگی غدا جلوگیری می کند. ظرف قابل شستشویی دارد که پس از اتمام آشپزی می توانید آن را در ماشین ظرفشویی قراردهید. جنس بدنه وظرف این دستگاه از چدن است. از ویژگی های چدن می توان به بهداشتی و سالم بودن، مقاومت بالا ،انتقال حرارت مناسب، جلوگیری از سوختن غذا اشاره کرد. مهم ترین مزایای استفاده از این دستگاه برای پخت وپز، حفظ ترکیب های مغذی غذا و آسیب نزدن به آن می باشد. دفترچه راهنمای موجود در جعبه این کالا نیز به شما کمک می کند از انواع کاربرد های این دستگاه مطلع تر شوید و به راحتی هرچه تمام از آن استفاده کنید.

قیمت محصول1550000 تومانقیمت : 1,550,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 281 سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

 

 

بهترین گلدان فلزی plusHome بلند چیست از کجا بخریم

 

ما علاقه زیادی به نگهداری گیاهان و تزیین محیط اطراف خود با گل و گیاه داریم. این علاقه احتمالا از تاریخچه و پیوند عمیقی که با طبیعت داریم سرچشمه میگیرد و ما را مجذوب گیاهان میکند. با توجه به تغییر سبک زندگی در دهه های اخیر شاهد رشد یک پدیده به نام گیاهان آپارتمانی هستیم که با سبک زندگی شهری و آپارتمان نشینی هماهنگی بیشتری دارند.

همانطور که گفته شد ما معمولا از این گیاهان در کنار حس خوبی که دارند به عنوان موارد تزیینی نیز استفاده میکنیم که این موضوع خود اهمیت جای مناسب برای نگهداری آن را دو چندان میکند. گلدانها با اندازه ها و طراحی های مختلف برای هر سلیقه ای وجود دارند و محصولی که در اینجا خدمت شما ارائه میکنیم میتواند طیف گسترده ای از سلیقه ها را براورده کند.

گلدان پلاس هوم که با نام لاتین Home+ شناخته میشود در دو اندازه تولید میشود که ما در اینجا سایز با ارتفاع بیشتر را خدمت شما ارائه میکنیم. این گلدان در کنار طراحی بسیار زیبایی که دارد از کیفیت ساخت بالایی هم بهره میبرد و از دو بخش محل نگهداری گیاهان به رنگ سفید و بخش فلزی نگهدارنده با یک طرح خاص تشکیل میشود.

ارتفاع این محصول 24 سانتیمتر و قطر دهانه آن در پایین و قسمت بزرگتر 9 سانتیمتر و در بالا یا همان قسمت کوچکتر 6 سانتیمتر میباشد که از فلز بسیار مرغوب ساخته شده است. همچنین ابعاد گلدان 9 سانتیمتر در 9/5 سانتیمتر است که از سرامیک با کیفیت بالا و به رنگ سفید ساخته شده است. این گلدان زیبا همچنین وزنی معادل 323 گرم را داراست.

قیمت این محصول 65000 تومان میباشدقیمت : 65,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 345 سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

آبپاش فواره ای Rainbow Mist چیست کجا بخریم

 

داشتن یک باغ یا باغچه به همان میزان که از لحاظ بصری ایجاد زیبایی میکند سخت میباشد. این که مطمئن شویم به تمامی گل ها و گیاهان داخل آن باغچه آب به میزان کافی میرسد علاوه بر این که به تجربه زیادی نیاز دارد ، دردسر های کوچک و بزرگی هم دارد. از طرفی اگر بخواهد به صورت دستی انجام شود کاری بسیار زمانبر و تکراری خواهد بود.

از این رو آبپاش های مختلفی که قابلیت نصب در جاهای مختلف را دارند ساخته شده اند. با داشتن آبپاش مناسب به تعداد مورد نیاز ، شما میتوانید به راحتی و بدون صرف زمان آنچنانی و فقط با باز کردن شیر آب به آبیاری باغچه خود بپردازید. حالا اگر در کنار کارایی مناسب به دنبال طراحی زیبا هم میگردید پس این محصول ما را اصلا از دست ندهید.

آبپاش فواره ای رنگین کمان که با نام تجاری Rainbow Mist شناسایی میشود در کنار کیفیت ساخت بالایی که دارد و برطرف کردن نیازهای شما به عنوان یک آبپاش ، ظاهر بسیار زیبایی را خصوصا در شب ها به باغ شما میدهد. این آبپاش بدون نیاز به هیچگونه باتری یا وسیله خاصی برای تامین برق ، فقط با استفاده از فشار آب نورهایی با طیف های مختلف تولید میکند.

ابعاد این محصول 10x10x18 سانتیمتر است و با توجه به طراحی خاص و دایره ای که دارد میتواند آب را به شکل خارق العاده تا ارتفاع 2 متر و شعاع 6 متری اطراف خود پرتاب کند. این آبپاش از پلاستیک فشرده با کیفیت ساخته شده و دسته ای به طول 8 سانتیمتر دارد که قابلیت اتصال به تمامی شلنگ های استاندارد را میسر میکند. وزن این کالا 170 گرم است و علاوه بر آن که با طیف های مختلف رنگین کمان زیبایی خاصی به محیط میبخشد بلکه موجب کاهش 30% مصرف آب هم میشود.

 قیمت این محصول 200000 تومان میباشدقیمت : 200,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 253 سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

 

جا قاشقی پاپیون بزرگ چیست کجا بخریمآشپزخانه مشخصا بزرگترین بخش یک خانه نیست ولی مطمئنا از لحاظ میزان لوازم یکی از شلوغ ترین قسمت های منزل است. تقریبا میتوان گفت که تمام وسایل داخل آشپزخانه هم مهم هستند و شاید به همین دلیل است که از آن به عنوان قلب خانه یاد میکنند. قاشق و چنگال هم یکی از این لوازم مهم محسوب میشوند چون با وجود آنهاست که غذا خوردن ممکن میشود.

حال که از اهمیت قاشق و چنگال باخبر هستیم پس لزوم داشتن یک فضای مناسب برای آن هم کاملا حس میشود. یک جاقاشقی در کنار این که باید از جای کافی برای نگهداری از قاشق ، چنگال ، چاقوی میوه خوری و ... برخوردار باشد ، به دلیل قرارگیری روی پیشخوان بهتر است از طراحی مناسبی هم بهره ببرد و این چیزی است که در این محصول کاملا به چشم میخورد.

این جاقاشقی با طراحی بسیار زیبا به همراه طرح پایپون در بالای بخش فلزی ساخته شده است. این محصول در اندازه های مختلف ساخته میشود که ما در اینجا بزرگترین آن را به شما ارائه میدهیم که دارای فضای کافی و کاملا مناسب است. این کالا در کنار استفاده به عنوان جاقاشقی با توجه به طراحی زیبایی دارد میتواند به عنوان ظرف پذیرایی و یا نگهداری وسایل مختلف و یا حتی گلدان مورد استفاده قرار گیرد.

ابعاد این محصول 34x16x15 سانتیمتر میباشد. قسمت های فلزی این جاقاشقی از استیل ضد رنگ با کیفیت بسیار بالا و رنگ ثابت بهره میبرد و قسمتی که قاشق و چنگال قرار میگیرند از پلاستیک فشرده مرغوب به رنگ مشکی ساخته شده است. این کالا وزنی برابر با 977 گرم دارد و در دو رنگ طلایی و نقره ای ارائه میشود.

قیمت این محصول 150000 تومان میباشدقیمت : 150,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 342 سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

تقویم طرح کلبه چوبی کجا بخریم چیست

 

اختراع تقویم و پیدا کردن راهی برای شمارش روزها بدون شک یکی از مهم ترین دستاوردهای بشر بوده است. به طوری که ما تمامی برنامه ریزی های مربوط به آینده نزدیک یا دور را با استفاده از آن انجام میدهیم. تصور کنید اگر تقویم نبود واقعا برنامه ریزی هم معنای خاصی برای ما نداشت و زندگی واقعا بسیار سخت تر میشد.

ولی خب با توجه به مشغله های روزمره ای که داریم تقریبا غیر ممکن است که همیشه دقیق بدانیم در چه روز و چه تاریخی هستیم البته به غیر از اول هر ماه که حقوق دریافت میکنیم! تقویم ها به صورت دیواری و رومیزی هم برای همین ساخته شده اند. تقویم های رومیزی معمولا یک ظاهر نه چندان جذاب و بسیار شبیه به هم دارند ولی محصولی که اینجا داریم بسیار جذاب و متفاوت است.

این تقویم از جنس چوب و به شکل یک کلبه طراحی شده است که همین مساله یک زیبای بسیار جذاب به آن بخشیده که مشخصا میتواند زیبایی بخش محیط اطراف خود باشد. بر روی این تقویم روزها به شکل مکعب های زیبای چوبی و زیر آن ماه ها به شکل جذابی قرار میگیرند. این کالا که یکی از پرفروش ترین مدل های تقویم در سراسر جهان است هم اکنون با تاریخ شمسی برای ایرانیان قابل تهیه است.

ابعاد این محصول 16x22x7 میباشد و در دو ترکیب رنگ سفید و طوسی به شکل های متفاوت ساخته شده است. این تقویم به شکل تمام چوب ساخته شده و از کیفیت ساخت و دوام بسیار بالایی بهره میبرد. تقویم طرح کلبه چوبی در کنار کیفیت بالا وزنی بسیار کم و معادل با 200 گرم دارد.

قیمت این محصول 180000 تومان میباشدقیمت : 180,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 322 سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 نظرات (0)
ساعت مچی دخترانه بچه گانه کودکانه باید طرح دار باشد مخصوصا طرح هایرنگی گلدار چون دختران ذاتا از رنگهای شاد خوششان می اید پس برای خرید ساعت مچی هدیه حتما این نکته طلایی را راعایت نمایید هر چند این روزها با ورود موبایل و ساعت دار شده بیشتر وسایل دیگر شاید نیازی به داشتن ساعت مچی نباشد اما هنوز هم این نوع ساعت های علاقه مندان خود را دارد.

ساعت مچی طرح گل رز

ساعت مچی گل رز مناسب برای دختران نوجوان یک ساعت مچی بند چرمی مصنوعی و صفحه گرد درشت که در صفحه این ساعت طرح گل رز هک شده است و در توضیحات میتوانید رنکگهای دیگر این ساعت مچی را مشاهده فرمایید و رنگ انتخابی را رد توضیحات سفارش ذکر نمایید

 

قیمت ساعت گل رز 45000 تومان

موجود است

 

 

این ساعت دارای طراحی بسیار متنوع و رنگارنگ بندهای پارچه ای است و مدل و رنگ بندی زیبای آن آن را به یکی از ساعت های مورد علاقه شما تبدیل کرده است. بند این ساعت به صورت پارچه ای با رنگ متفاوت با ساعت های موجود در بازار است و به دست بسته می شود و زیبایی متفاوتی به دست می دهد. همه باید حداقل یک بار تجربه کرده باشند که بخواهیم رنگ لباس خود را با لباس های خود داشته باشیم.
ما امروز این امکان را برای شما فراهم کردیم. این ساعت زیبا است و دارای بند پارچه ای با ساعت تمام قد هنری با طرحی است که وزن بسیار سبکی در انواع رنگ ها و طرح های گلدار دارد. استفاده و استفاده از این ساعت به سبک روزانه و متنوع کاملا به سلیقه همگان می باشد.با پارچه طرح دار طراحی جلوی ساعت با طراحی خلاقانه بسیار هماهنگ بوده و ترکیبی چشم نواز را ایجاد کرده است. لباس مهمانی، لباس ورزشی، مد یا مد روزمره.
ساعت بدون عقربه اسپرت
 
 
456 بازدید : 313 یکشنبه 26 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

 

درون اتاق هرکدام از ما به نوعی وسیله های ریز پیدا میشود که هر لحظه ممکن است گم کنیم. شاید برای شما هم پیش آمده که یک سیم کارت قدیمی یا یک مموری کارت را در جایی گذاشته اید ولی الآن پیدا نمیکنید. یا حتی اگر گم هم نکنید ، اینگونه وسایل در صورت پخش بودن جای زیادی خواهند گرفت و فضا را به هم ریخته جلوه میدهند.

باکس های دکوری در همین مواقع به کار می آیند. شما با استفاده از یک جعبه مناسب میتوانید انواع وسایل شخصی خود را به صورت کاملا منظم و مرتب در یک گوشه بگذارید و نه تنها باعث شلوغی محیط نشود بلکه یک جلوه خاصی هم به فضا بدهید. اگر دنبال همچین چیزی هستید پس این محصول را از دست ندهید.

باکس دیانا در طرح ها و رنگ های مختلف ، به شکل استوانه و از پارچه تولید شده است. شما از این کالا علاوه بر آن که میتوانید به عنوان جایی برای نگهداری وسایل و لوازم مختلف استفاده کنید ، بلکه میتوانید در آن به کاشتن گیاهان هم بپردازید و آن را تبدیل به یک گلدان جذاب و متفاوت کنید.

این محصول که به شکل استوانه ساخته شده دارای ارتفاع برابر با 18 سانتیمتر است و قطر دهانه معادل 15 سانتیمتر دارد. جنس این باکس از پارچه با روکش لمینت و با کیفیت بسیار بالا میباشد. باکس دیانا در رنگ ها و طرح های جذاب متنوع قابل تهیه است و از آن میتوانید در اتاق خواب ، آشپزخانه ، حمام ، اتاق کودک و ... برای نگهداری وسایل مختلف استفاده کنید.

قیمت این محصول 35000 تومان میباشدقیمت : 35,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 321 یکشنبه 26 اردیبهشت 1400 نظرات (0)
کمربند عروسکی سیت پتز

عروسک سیت پتز مدل کفشدوزک Seat Pets The Ladybug یک عروسک فوق العاده و جذاب است که با داشتن آن کودکان دیگر در اتومبیل و مسافرتها احساس تنهایی و کلافگی نخواهند کرد سیت پتز علاوه بر اینکه کودک را تشویق به بستن کمربند ایمنی میکنه باعث میشه از خطرات ناشی از تصادفات کاسته بشه. این محصول جذاب کاربرد فراوانی دارد علاوه بر سرگرمی کودک می تواند آن را بغل کند و خواب راحتی در طول سفر داشته باشد . سیت پتس تنها یک عروسک نیست بلکه با توجه به بندی که برای آن در نظر گرفته شده به عنوان یک کوله پشتی جالب قابل استفاده می باشد و یا اینکه می توان آن را به دوچرخه ، اسکوتر و دیگر وسایل نصب کرد هم چنین دارای 3 جیب برای قرار دادن خوراکی ها ، وسایل شخصی کودکان ، اسباب بازیها و تمام وسایلی که کودک در خودرو نیاز دارد می باشد. 


مشخصات عروسک سیت پتس Seat Pets The Ladybug  :

 • مناسب برای کودکان 3 سال به بالا
 • طول عروسک 53 سانتیمتر
 • عرض قسمت سر 29 سانتیمتر
 • دارای دم کوچک
 • سایز جیب های جلو 8.5 سانتیمتر
 • فضای جیب زیپ دار به اندازه یک بطری آب
 • دارای بند مخصوص با قابلیت تغییر سایز
 • در شکلها و رنگ های مختلف و جذاب
 • در وزن 300 تا 350 گرم بسته به مدل
 • ساخت هنگ کنگ


ویژگیهای سیت پتس Seat Pets The Ladybug :

 • سیت پتس کودکان شما را تشویق به کمربند ایمنی می کند
 • جنس آن نرم و لطیف است و به هیچ عنوان باعث ایجاد حساسیت نمی شود
 • نصب سریع و آسان روی کمربند
 • قابل نصب بر روی انواع کمربند ایمنی
 • استفاده به صورت بالش نرم برای استراحت و یا خوابیدن کودک در مسیرهای طولانی
 • جلوگیری از افتادگی و تکان خوردن سر
 • سرگرم کردن کودک در مسافت های طولانی
 • دارای بند مجزا برای استفاده به صورت کوله پشتی
 • چدارای یک جیب زیپ دار به اندازه سایز یک بطری آب
 • دارای دو جیب دیگر برای قرار دادن شکلات و خوراکی و موبایل و ....
 • جلوگیری از خستگی گردن و کمر کودک شما
 • قابل بستن روی دوچرخه، اسکوتر ، تخت خواب کودک و ...
 • با کیفیت بسیار عالی و قابل شستشو در ماشین لباسشویی

 

عروسک سیت پت بهترین هدیه برای کودکان در ۷ طرح جذاب و مختلف و هدف اصلی تولید سیت پتز کمک به ایمنی کودکان و تشویق آنها به بستن کمربند ایمنی شان در خودرو بوده است.

سیت پتز علاوه بر نصب آسان روی کمربند به کودک اجازه میده به عنوان بالش جهت استراحت از آن استفاده کنه و با آن احساس تنهایی نکنه و سرگرم بشه

سیت پت تنها یک عروسک نیست بلکه با توجه به بندی که برای آن در نظر گرفته شده به عنوان یک کوله پشتی جالب قابل استفاده می باشد و یا اینکه می توان آن را به دوچرخه ، اسکوتر و دیگر وسایل نصب کرد هم چنین دارای 3 جیب برای قرار دادن خوراکی ها ، وسایل شخصی کودکان ، اسباب بازیها و تمام وسایلی که کودک در خودرو نیاز دارد می باشد.

کمربند عروسکی سیت پتز

کمربند عروسکی سیت پتز

کمربند عروسکی سیت پتز

کمربند عروسکی سیت پتز

کمربند عروسکی سیت پتز

سیت پتز seat pets

سیت پتز seat pets

سیت پتز seat pets

سیت پتز seat pets - عروسک قورباغه

سیت پتز seat pets - عروسک قورباغه

سیت پتز seat pets - عروسک قورباغه

لطفا قسمت پیغام مدل عروسک را یاداشت کنید

قیمت این محصول 120000 تومان

 قیمت : 120,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 252 چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 نظرات (0)
  زیرسیگاری لیوانی خودرو

درب فوقانی برای خالی کردن محتویات و جلوگیری از پراکندگی خاکستر
قابل نصب  بر روی درب خودرو، تراس، بالکن و مکانهای عمومی 

سایز اسـتاندارد قابل استـفاده برای تمام خودروها
جنس بسیار عالی از الیاف های نسوز

قیمت : 79000 تومان


دود سیگار در داخل ماشین، معمولا برای سرنشینان خودرو آزاردهنده است و از طرفی نمی‌توان ته‌سیگارها را در کیسه زباله انداخت، و یا به بیرون از ماشین پرتاب کرد. این وسیله کوچک و کاربردی، برای رفع این دو مسئله طراحی شده است و به‌راحتی قابل استفاده در انواع ماشین‌هاست.با انداختن خاکستر و ته‌سیگار به داخل این وسیله، سیگار در طی چند ثانیه و بدون دخالت دست خاموش می‌شود و خاکسترها در فضای داخلی ماشین پخش نمی‌شود. این محصول به حفظ نظافت و مرتب بودن داخل خودرو کمک می کند و ظاهر بهتری به آن می دهد. این محصول دارای جنس الیاف نسوز درجه یک می باشد و در تمامی خودروها، تراس ها و ... قابل استفاده می باشد.


قیمت : 79000 تومانویژگی های زیرسیگاری لیوانی خودرو :
- دسته محکم جهت نصب کردن بر روی در خودرو، تراس، بالکن و مکانهای عمومی
- درب فوقانی برای خالی کردن محتویات و جلوگیری از پراکندگی خاکستر
- جلوگیری از انتشار و پراکندگی خاکستر و آلودگی روی سطوح
- قابل استفاده در خودرو، منازل و مکان‌های عمومی 
- بدون نیاز به تخلیه و شستشو پس از هر بار مصرف
- از بین برنده بوی نامطبوع ناشی از سوختن فیلتر
- کمک به حفظ پاکیزگی و تداوم محیط زیست
- کمک به کاهش مصرف سوخت در جاده‌ها
- مقاوم در برابر ضربه و پرت شدن از ارتفاع 
- جنس بسیار عالی از الیاف های نسوز
- دور از چشم نگه داشتن ته سیگار

روش خرید:
 برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت : 79000 تومان
456 بازدید : 436 چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 نظرات (0)
خرید اینترنتی مینی پنکه همراه کلیپسی لینک سرا  رنگ آبی برای  سفر ، ر اداره  ، باشگاه ورزشی ، پیک نیک کوه پیمایی خیلی سبکه آسان در کوله ، جیب ، روی گردن   جا میگیره  فقط با تامین انرژی : باتری کار میکنه وقتی هوا در فصل  تابستان گر میشه ، باید یک وسیله سرمایشی به همراه داشته باشید و فضا را خنک  کند  خردی انترنتی  مینی پنکه همراه محصولی باحال است که به دلیل وزن سبک و ابعاد کوچولو خود قاد راست  همه‌جا استفاده شود . این پنکه ریزه میزه  از یک پره دو لبه حالت پذیر ساخته شده . ب این پنکه با باتری خوری 2021 با باقطی  قلمی کار میکند .وسیله ای بسیار برای سرخ کردن  ذغال برای مصارف مختلف.  در کل این پنکه برای خانوم ها هم مناسب است مثلا وقتی درت اکسی هستند میتوانند از کیف خود بیرون بیان و یک باد به خود بزنند.
خرید مینی پنکه همراه 

 

خصوصیات مینی پنکه همراه PK-65 چیست:

قابل استفاده در مسافرت ، محل کار ، باشگاه ، پیاده روی  حمل و جابه جایی آسان در کیف ، جیب هدیه ای ماندگار دارای یک پروانه‌ دو پر انعطاف پذیر - ابعاد : 11 * 5* 2 سانتی متر  تامین انرژی : باتری صورت میگیرد.

خرید مینی پنکه

برای خرید پنکه مورد نظر شما عزیزان  پس از لمس روی دکمه زیر و تکمیل فرم خرید ، ابتداپنکه  مورد نظرتان را درب منزل یا محل کارتون جلو مغازتون تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. و از پنکه لذت ببرید خرید مینی پنکه 

خرید مینی پنکه

 
 

ویژگی های پنکه بی سیم رومیزی Angel:

زمان کار با شارژ کامل 8 ساعت - سرعت متوسط ​​4 ساعت - سرعت بالا 2 ساعت - قابل استفاده بر روی میز کامپیوتر ، خنک کردن فضای داخل کیف کامپیوتر -سطح سرعت: 3 سطح تعیین سرعت (آهسته ، متوسط ​​، سریع) وجود دارد. - قابل استفاده در اتومبیل - بسیار مناسب برای دمیدن زغال سنگ - دارای 4 تیغه پلاستیکی بوده و حداکثر عملکرد تهویه را فراهم می کند. - رنگ (تحویل تصادفی محصول) ابعاد تقریبی 14 * 3/5 * 10/5 سانتی متر - جمع و جور و جمع و جور ، مناسب برای سفر - مدت زمان شارژ کامل 5 ساعت - شارژ از طریق USB - کاملا ساکت 

علاوه بر باتری قابل شارژ ، پنکه قابل شارژ رومیزی Angel از پورت USB برای چرخش و تهویه استفاده می کند. این فن رومیزی برای استفاده در دسکتاپ یا پشت کامپیوتر در تابستان مناسب است و هوای بسیار دلپذیر و خنکی تولید می کند. برای خنک کردن قاب کامپیوتر ، آن را جلوی قاب قرار دهید و برای خنک شدن سریع لپ تاپ ، آن را جلوی لپ تاپ قرار دهید. جمع و جور و جمع و جور ، مینی فن قابل شارژ برای سفر مناسب است. 
 
از پنکه های قابل شارژ رومیزی می توان برای گردش هوا در محیط های کوچک استفاده کرد. این مینی فن با 3 درجه سرعت و قدرت عالی ، هوای اطراف را خنک و تازه می کند. پنکه قابل شارژ رومیزی Angel دارای تعدادی ویژگی است که در اندازه کوچک آن بسیار مفید است. این پنکه هوا را می چرخاند و از 20 وات قدرت و 3 درجه کنترل باد شروع می کند.فن رومیزی جمع و جور و قابل شارژ از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و حمل آن آسان است. اگر باطری فن بطور تصادفی خالی شد می توانید از این فن با باتری یدک نیز استفاده کنید.

 
خرید پنکه کوچک
 

پنکه شارژی کوچک قاب دار : 

 
حالت: تنظیم 3 سطح ظرفیت باتری: 800 میلی آمپر ساعت ورودی: 5 ولت زمان شارژ: 2.5 ساعت زمان کار: 2-4 ساعت ورودی شارژر: 5 ولت در لبه میز ایستاده ، اگر بتوان آن را ایستاد ، می توان از آن در همه جا استفاده کرد 2.180 درجه توزیع هوای همه جهت مدت زمان 3.2-4 ساعت خنکی را در طول روز به شما می دهد سه چرخ دنده می تواند تجربه خنکی متفاوتی را ارائه دهد

 
 
پنکه رومیزی کلاسیک :

پنکه رومیزی از کجا بخریم پنکه رومیزی کلاسیک :

 
مشتریان محترم صدمات ناشی از آب ، آسیب فیزیکی و سوء استفاده از طرف کاربر تحت پوشش قرار نمی گیرد. کابل ، اتصال برق ، شارژ کند پوشانده نمی شود.در صورت خرابی کالا ، هزینه حمل و نقل برای ارسال جایگزین را متحمل می شویم روش بازگشت کالا مستلزم آن است که کالای معیوب/اشتباه بدون آسیب برای ما ارسال شود تا جایگزینی ارسال کنیم دارای یک سر نوسان قابل تنظیم جهت استفاده بی شمار ، و باعث می شود تا نسیم خنک در همه جهات برای گردش مطلوب هوا یا در یک جهت واحد برای خنک کننده تازه شود.با پره های  مقاوم آن در هر مکانی فوق العاده به نظر می رسد و دوام و عملکرد فوق العاده ای را در یک بسته ترکیب می کند. این یک نسیم فوق العاده را خنک می کند و گردش هوا را در اتاق ها بهبود می بخشد. خود را از هوای تازه محروم نکنید ، این پنکه شگفت انگیز برای هر خانه ای ضروری است.

 

مشخصات فنی پنکه:


تیغه فن: تیغه 5 فلزی موتور پنکه : موتور مسی خالص با دو بلبرینگ برای دوام جنس بدنه: بدنه کامل فلزی توان: 35 وات کنترل 3 سرعته

 
 
پنکه مربعی
 
 
 

پنکه مربعی رومیزی : 

- اندازه: 12 اینچ (300 میلی متر)
- ولتاژ: 220-240V ، 50/60Hz
- قدرت: 40 وات
- سرعت چرخش: 1050 دور در دقیقه
- کنترل 3 سرعت
*جریان هوای قوی و 4 سرعت برای اینکه بتوانید جریان طبیعی باد را تجربه کنید ، فن با حداقل 500 دور در دقیقه تا حداکثر 1050 دور در دقیقه کار می کند. سرعت پنکه از یک-دو-سه-چهار-سه-دو-یک به صورت دایره ای حرکت می کند و تجربه جریان طبیعی باد را به شما ارائه می دهد ، همانطور که اغلب هنگام نشستن روی چمنزار احساس می کنید. باد طبیعی جریان خود را از کم به زیاد و زیاد به کم تغییر می دهد و این چیزی است که این فن به شما ارائه می دهد.

تایمر برای کنترل مدت زمان :

شما نمی خواهید وقت خود را در خاموش کردن مداوم پنکه تلف کنید. به همین دلیل این فن NIPPON دارای یک تایمر است که مطابق تایمر تنظیم شده فن را به طور خودکار خاموش می کند. تایمر را می توان 1-60 دقیقه تنظیم کرد. دسته حمل داخلی امکان جابجایی آسان را فراهم می کند. فقط مستقیماً به یک پریز وصل کنید و خنک شوید. پایه محکم با کف بزرگ ، ثبات بیشتر و بدون لرزش را تضمین می کند

مقایسه با پنکخ های برقی سنتی:

 صرفه جویی در فضا: این یک پنکه قابل حمل با اندازه فقط 12 اینچ است ، بنابراین فضای زیادی را ذخیره می کند. صرفه جویی در مصرف برق: مصرف برق فقط 40 وات است (فن سنتی 85 وات) با پنکه جعبه ای خانه خود را خنک و هوا را تازه نگه دارید. این دستگاه دارای طراحی چشمگیری است که به طور م toثر برای گردش هوا در اتاق بدون جلوه های صوتی مهیج عمل می کند. پنکه جعبه تنها چیزی است که برای باد خنک و نسیم در راحتی خانه خود به آن نیاز دارید. این پنکه جعبه ای توسط که برای همه نیازهای خنک کننده شما مقرون به صرفه است ، دارای طراحی جمع و جور است که کاملاً در هر قسمت از فضای زندگی شما مناسب است.
 
 

عملکردهای تاثیرگذار :

همچنین دارای عملکرد تایمر است که تا 60 دقیقه متغیر است. بنابراین می توانید آن را تنظیم کرده و راه بروید. وقتی تایمر بالا آمد ، پنکه به تنهایی خاموش می شود. این پنکه جعبه NIPPON دارای مصرف کم انرژی است. موتور آن بسیار کارآمد است و تیغه های آن بسیار بادوام هستند. خانه خود را شاداب کنید ، هوای اتاق را به طور مulateثر گردش دهید. همین امروز این محصول چشمگیر را تهیه کنید موتور 100٪ فول مسی با تیغه های فن طراحی آیرودینامیکی ترکیب شده و اطمینان حاصل می کند که بهترین هوا را به کاربر ارائه می دهد. این موتور با کارایی بالا نه تنها به شما باد مطبوعی می دهد ، بلکه توان کمتری نیز مصرف می کند. هر محصول نیپون دارای گارانتی سازنده است. این فن جعبه کم مصرف را در Shopee خریداری کنید تا از پیشنهادات عالی بهره مند شوید.
 
 
 

سخن پایانی در مورد پنکه های کوچک :

باید خدمتتان عرض نمایید پنکه‌ ها  شکل های مختلف دارند، برای مثال اندازه اتاق و یا میزان گرما و یا سرمای اتاق باید محاسبه شود و بعد پنکه بخرید. پنکه‌ ایستاده  رومیزی  ارزان میباشد و براحتی می‌تواند در هر مغازه لوازم خانگی آن را پیدا نمایید. پنکه های کوچولو به علت کوچک بودن اندازه مصرف انرژی برق کمی دارند. برای بالا بردن عمر پنکه رومیزی کلیپسی یا رومیزی یا مربعی آن را همیشه در نزدیکی پنجره قرار بدهید تا هوا را به جریان بیندازد و هم موتور پنکه داغ نمیشود. یکی دیگر از مزایای پنکه‌ها دستی این است که میشود ان را هر کجا که دوست دارید بگذارید و کحدودیت ندارد پنکه‌های پرتابل به خاطر این که  راحت جابجا میشوند برای خنک سازی فضاهای کوچک مخصوصا اشپزخانه اگر کولر ندارید بسیار مناسب هستند مخصوصا اگر با اب گرم ظرف میشورید طبیعتا گرم خواهید داشت پس اکر کنار شما یک پنکه کوچک باشید بسیار میتواند به شما کمک کند.

456 بازدید : 246 یکشنبه 19 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

قیمت : 79000 تومان

دود سیگار در داخل ماشین، معمولا برای سرنشینان خودرو آزاردهنده است و از طرفی نمی‌توان ته‌سیگارها را در کیسه زباله انداخت، و یا به بیرون از ماشین پرتاب کرد. این وسیله کوچک و کاربردی، برای رفع این دو مسئله طراحی شده است و به‌راحتی قابل استفاده در انواع ماشین‌هاست.با انداختن خاکستر و ته‌سیگار به داخل این وسیله، سیگار در طی چند ثانیه و بدون دخالت دست خاموش می‌شود و خاکسترها در فضای داخلی ماشین پخش نمی‌شود. این محصول به حفظ نظافت و مرتب بودن داخل خودرو کمک می کند و ظاهر بهتری به آن می دهد. این محصول دارای جنس الیاف نسوز درجه یک می باشد و در تمامی خودروها، تراس ها و ... قابل استفاده می باشد.


قیمت : 79000 تومانویژگی های زیرسیگاری لیوانی خودرو :
- دسته محکم جهت نصب کردن بر روی در خودرو، تراس، بالکن و مکانهای عمومی
- درب فوقانی برای خالی کردن محتویات و جلوگیری از پراکندگی خاکستر
- جلوگیری از انتشار و پراکندگی خاکستر و آلودگی روی سطوح
- قابل استفاده در خودرو، منازل و مکان‌های عمومی 
- بدون نیاز به تخلیه و شستشو پس از هر بار مصرف
- از بین برنده بوی نامطبوع ناشی از سوختن فیلتر
- کمک به حفظ پاکیزگی و تداوم محیط زیست
- کمک به کاهش مصرف سوخت در جاده‌ها
- مقاوم در برابر ضربه و پرت شدن از ارتفاع 
- جنس بسیار عالی از الیاف های نسوز
- دور از چشم نگه داشتن ته سیگار

روش خرید:
 برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت : 79000 تومان
456 بازدید : 272 یکشنبه 19 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

 

قیمت : 89000 تومان


این محصول بدنه‌ای از جنس پلاستیک ABS دارد و به‌صورتی تولید شده که در برابر شلعه و خط و خش و ضربه مقاوم است. در زیر آن پایه‌هایی  قرار گرفته که باعث می‌شود در مواقعی که جعبه نگهدارنده روی میز یا زمین قرار می‌گیرد، فاصله اش با زمین حفظ شده و از طریق شیار های زیر هوا در جریان باشد. طول این محصول 330 میلی‌متر، عرض آن 127 و ارتفاعش 114.3 میلی‌متر است. شما با استفاده از این جعبه می‌توانید کابل‌های رها شده زیر میز، روی زمین یا کنار دیوار را نظم داده و همه‌ی آن‌ها را در یک محل جمع کنید. این محصول با انواع شارژرها، و چند راهی‌های برق که سایز نرمال دارند مناسب است و با آن‌ها سازگاری دارد. روی بدنه‌ی آن  شکاف برای عبور کابل قرار دارد که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها، کابل‌های خود را از دو طرف بدنه عبور داده و از آن‌ها استفاده کنید.درپوش این محصول به صورت جذاب دارای فرو رفتگی ای است که 150 میلیمتر با عمق 200 میلیمتر جای امنی برای قرار دادن گوشی برای شارژ است.میتوانید مازاد کابلها را جمع کرده و داخل جعبه قرار دهید تا از رها شدن انها و شلوغی جلوگیری کنید.کودکان و حیوانات خانگی به سمت پریزهای برق کشیده می شوند. آنها تمایل دارند با دوشاخه بازی کنند و این می تواند خطرناک باشد. جعبه مدیریت کابل I-BOX برای پنهان کردن این کابل ها و ایمن سازی خانه برای افراد کمی مفید خواهد بود.بنابراین،جعبه های مدیریت کابل نه تنها زندگی شما را آسان می کنند ، بلکه آن را نیز ایمن می کنند.


قیمت : 89000 تومانویژگی های جعبه مدیریت کابل I-BOX :
- سازگار با انواع شارژر تجهیزات الکترونیکی، و چندراهی های برق کوچک 
- جنس : پلاستیک ABS مقاوم در برابر شعله وخط و خش و ضربه
- مناسب برای نـظم دادن به کابل هـای رها شده  
- نگهـدارنده سه راه های برق و انواع کابـل ها
- دارای دو شکاف برای عبور کابل در دو طرف
- سایز : 33 *12*15 سانتی متر 
روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت : 89000 تومان
456 بازدید : 275 سه شنبه 14 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

قاب عکس مکعبی چرخشی باطری خور چیست از کجا بخریم

 

قاب عکس  مدل مکعب چرخشی دارای طراحی منحصر به فرد، فانتزی و چرخشی است. قاب و بدنه این نگهدارنده دکوری از جنس پلاستیک فشرده ( ABS ) ساخته شده است و دارای کیفیت بسیار مناسب و خاصیت ضد آب می باشد.این قاب عکس دارای مدلی منحصر به فرد و متفاوت با آنچه تا کنون دیده اید می باشد.هریک از قاب عکس های این مکعب چرخشی دارای ابعاد 10 * 10 سانتیمتری می باشد.

 

 

عملکرد چرخشی این قاب عکس مکعبی زیبا با استفاده از یک باطری قلمی AA تکمیل می شود.و این قاب عکس بدون نیاز به دست و جاگذاردن اثر لکه روی قاب عکس بصورت خودکار چرخیده و 6 وجه مکعب که دارای 6 عکس و یا تبلیغات است به راحتی قابل نمایش می شود.همچنین بدلیل بی سیم بودن می توان آن را در هر مکان دلخواه قرار داد.

 

 

قابلیت چرخشی این مکعب به گونه ای است که با استفاده از گوشه ای که مکعب بر روی آن قرار گرفته است، 6 وجه مکعب به راحتی به چرخش در آمده و شما می توانید تصاویر و عکس های شخصی و هنری خود را به صورت آلبومی و در کنار هم مشاهده نمائید. شما میتوانید از این قاب عکس مکعبی مدرن و بسیار زیبا جهت تزیین دکوراسیون منزل و محیط کاری و حتی نمایش تبلیغات و کارهای هنری خود در آتلیه ها و فروشگاههای بزرگ استفاده نمائید.

 

 

 

 ویژگی های کلی محصول :

 • طراحی بسیار زیبا و متفاوت
 • جنس : پلاستیک ABS 
 • قابلیت چرخش 360 درجه
 • مصرف یک عدد باطری قلمیAA
 • مقاوم در برابر آب
 • سایز عکس ها : 10*10
 • قابلیت چرخش مکعب و عکس ها بر روی گوشه ی مکعب
 • مناسب برای عکس های خانوادگی و کارهای هنری
 • مناسب برای تزیین دکور آپارتمان ها، آتلیه های عکاسی و …


قیمت این محصول 95000 تومانقیمت : 95,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 260 سه شنبه 14 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

جاعودی چیست از کجا بخریم

 

عود از روزگاران دور تا به امروز به عنوان خوشبو کننده هوا عمل کرده است. عطر خوش عود واقعا یکی از به یاد ماندنی ترین بو هایی است که در طول زندگی تجربه میکنیم. این کالا در ایران و کشور های خاورمیانه عرب از قدیم الایام عطر مطبوع را به فضا بخشیده است و در سالیان اخیر هم در فرهنگ های مختلف برای مدیتیشن و مصارف معمولی مورد استفاده قرار گرفته است.

جاعودی چیست از کجا بخریم

اما عود ها شکل ظاهری به صورت یک میله باریک و بلند را دارند و به تنهایی قابل استفاده نیستند. چاره این است که یا تمام مدت آن را در دستان خود نگه دارید و یا از وسیله ای برای جاگذاری آن استفاده کنید. به این ابزار اصطلاحا جاعودی گفته میشود که در طرح های مختلف در بازار موجود هستند ولی ما به شما یکی از زیباترین و خاص ترین ها را ارائه خواهیم داد.

این جاعودی به شکل یک گل بسیار زیبا طراحی شده و هیچگونه قطعات اضافی هم ندارد. به طوری کلی عود مستقیما در مرکز گل قرار میگیرد و ظاهری زیبا و دوست داشتنی به فضا می بخشد. شما هم اکنون میتوانید این محصول را از ما تهیه نمایید و به زیبایی محیط منزل خود کمک کنید.

قطر این محصول 13 سانتیمتر است که از مرغوب ترین جنس سرامیک و با یک طراحی حیرت انگیز ساخته شده است. این جاعودی که وزن آن برابر با 500 گرم میباشد حتی بدون عود و فقط به عنوان یک وسیله دکوری در منزل هم زیبایی خاصی به فضاهای مختلف میبخشد اما با استفاده از عود در کنار زیبای بصری میتوانید با یک عطر خوش ، محیط خانه خود را شرقی تر کنید.

قیمت این محصول 40000 تومان میباشدقیمت : 40,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 248 سه شنبه 14 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

هدفون بی سیم JBL TWS4 چیست از کجا بخریم

 

پیدایش هدفون های بیسیم قطعا یک انقلاب بزرگ در صنعت لوازم جانبی موبایل بوده است. شاید شما هم به خاطر بیاورید زمانی زا  که تقریبا هر بار که میخواستید از هدفون خود استفاده کنید با سیم های گره خورده مواجه میشدید. یا برای استفاده از آن در فضای خارج از خانه برای مکالمه یا گوش دادن به موسیقی ، باید مقدار زیادی سیم را در پیرامون خود تحمل میکردید.

هدفون بی سیم JBL TWS4 چیست از کجا بخریم

البته هدفون های بی سیم از پیشتر وجود داشتند اما به این شکلی که امروز در محصولاتی مثل ایرپاد میبینیم واقعا هیجان انگیر است. این که دو طرف چپ و راست هدفون بدون سیم با هم در ارتباط هستند و این طرح ارگونومیک ، اولین بار توسط کمپانی هایی مثل Jabra ، همین JBL و اپل به بازار عرضه شدند و خیلی زود تبدیل به کالاهایی پرفروش شدند.

هدفون بی سیم TWS4 از کمپانی JBL در دسته همان طرح هایی است که ایرپاد هم در زمره آن ها قرار میگیرد. این محصول با توجه طراحی خاص آن که با توجه به ارگونومی بدن انسان ساخته شده ، حس راحتی بیشتری را در حین استفاده به شما می دهد. همچنین در کنار این قابلیت ، کیفیت بالای ساخت و کیفیت صدای بی نظیر را ارائه میدهد.

این محصول در شرایط قرارگیری در قاب مربوط به شارژ ، دارای ابعاد 8x4x3 سانتیمتر میباشد و وزن آن 80 گرم است. گوشی های این هدفون کاملا ارگونومیک و استاندارد تعبیه شده اند که موجب احساس راحتی در زمان استفاده می شود. این محصول با هر بار شارژ امکان استفاده مداوم تا 12 و حتی 15 ساعت را به شما میدهد. این هدفون در رنگ های سفید و مشکی قابل تهیه است. همچنین با استفاده از بلوتوث نسخه 5 به دستگاه پخش کننده متصل میشود که برد آن هم تا 10 متر است و علیرغم این که کالا اصل نیست ولی از لحاظ کیفیت واقعا تفاوت خاصی ندارد.

قیمت این محصول 250000 تومان میباشدقیمت : 250,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 327 سه شنبه 14 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

مجموعه مجسمه پرنسس کجا بخریم

 

پرنسس ها از دل داستان ها و انیمیشن ها می آیند و از کودکی به دل دختر خانم ها مینشینند. نوع زندگی آن ها همیشه برای خانم ها رویایی بوده و شاید هر کدام از دختر ها در کودکی حداقل یک بار خود را جای پرنسس ها تصور کرده اند. شاید دلیل اصلی محبوبیت این شخصیت ها ، کارتون های دیزنی بوده باشد که از سالیان دور تا به همین امروز جذاب ترین و باکلاس ترین پرنسس ها را ارائه میدهد.

مجموعه مجسمه پرنسس کجا بخریم

همونطور که گفتم از سالیان دور داستان های پرنسس ها و شاهزاده های اشرافی برای دختر بچه ها تعریف شده و آن ها با این داستان ها و یا فیلم ها و انیمیشن های مربوط به آن بزرگ شده اند. از این رو دیدن نشانه ای از این شخصیت های رویایی ، همیشه باعث حس خوب و زنده شدن خیالبافی های دوران کودکی میشود. پس ما هم محصولی را به شما ارائه میدهیم که این حس خوب را در شما زنده کند.

این دو مجسمه پرنسس که شامل دو شاهدخت بسیار جذاب و با کمالات میشود و البته دارای دو بال کوچک هستند که آنها را بی شباهت به فرشته هم نمیکند. البته همانطور که انتظار میرفت و به خاطر پرنسس بودن در طراحی این دو مجسمه ظاهری افاده ای در نظر گرفته شده است که گویی خود از میزان زیبایی خود به اندازه کافی باخبر هستند.

ارتفاع هر کدام از این پرنسس ها 20 سانتیمتر و عرض آنها در پهن ترین قسمت 5 سانتیمتر میباشد. وزن دو مجسمه با هم حدود 600 گرم است و ساخت آن از جنس پلی استر با کیفیت بسیار بالا انجام شده است. این محصول برای استفاده به عنوان دکور در اتاق خواب ، آشپزخانه ، محل کار و ... مناسب بوده و در رنگ های آبی کم رنگ ، آبی یاسی ، صورتی و نارنجی ارائه میشود. این مجسمه ها صد در صد قابل شستشو هستند.

قیمت این محصول 50000 تومان میباشدقیمت : 50,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 348 سه شنبه 14 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

رینگ لایت دخترانه عروسکی در گذشته هم بوده منتها چون گوشی تلفن همراه ویا دوربین فراگیر نشده بود فقط در عروسی ها یا عکساسی ها یا فیلبرداری در فیلمها استفاده میشد اما امروزه انواع رینگ لایت ها موجود است که اصلا رینگ لایت چیز عجیبی غریبی نیست و فقط با لامپ ال ای دی و منبع تغذیه باطری شارزی یا باطری های دیگر فعال میشود که معمولا هر چقدر میزان رینگ لایت بزرگ تر شود قیمت ان هم افزایش پیدا میکند. 

  

رینگ لایت  نور خیلی بالا طراحی شده اند و معمولا بخاطر ال ای دی زیادی که در ان به کار رفته باعث افزایش نور فضای شما خواهد شد، این محصول  برای مصرف در معمولی و خصوصا برای تصاویر و ویدیوهایی که به شکل سلفی گرفتن مناسب است ، رینگ لایت های ریزه میزه با مقدار نور قابل قبول خود بسیار پر طرفدار شده البته انهایی که حرفه ای عکس نمیگریند رینگ لایت های کوچک مناسبشان خواهد بود.

  

رینگ لایت دخترانه عروسکی فانتزی ارزان 

 

رینگ لایت سلفی دایره ای  باطری خور یا شارجی :

معمولا رینگ لایت های کوچک با باتری قلمی کوچک یا نمیه قلمی تا هفته ها نور دهی دارند و نگرانی زیادی بابت عمر باطری نداشته باشید اما نوع شارجی ان هم مناسب است چون میتوانید بارها ان را شارج نمایید و از خرید باطری قلمی بی نیاز باشید رینگ لایت سلفی دایره ای شارجی میتواند به صرفه تر باشد که این روزها قیمت باطری بسیار گران شده است و شما میتوانید با قرار دادن شارجر روی رینگ خود تا مدتها از ان استفاده نمایید. البته حتما مراقب باشید  که مایعات در ینگ لایت شما نفوذ نکند و ضرب های بی مورد به دستگاه وارد نکنید تا مدت زیادی بتوانید از ان استفاده نمایید که در مورد قیمت هم زیاد مهم نیست چه قیمتی تهیه میکنید چون چیزی در داخل دستگاه نیست ولی خب مسلمنا مارک های معتبر با کیفیت تر هستند و گران قیمت تر میباشند.  

 

رینگ لایت عروسکی چیست :

رینگ لایت عروسکی دارای اندازه  این است که راحت قابل حمل است  و نور کافی برای ثبت عکس به صورت سلفی دارا است . این چراغ افزایش دهنده نور مناسب ساخت کبلیپ مثل چالش های تیک تاک اینستا ، آموزش های میکاپ و مخصوصات برای تماس تصویری مناسب هستند چون این روزها همه تماس ها تصویری شده البته نه مه ولی جوانان معمولا با تماس تصویری مخصوصا با عشق خود بسیار انجام میدهند .  این رینگ لایت دارد ، از کیفیت بالایی هم برخوردار میباشد و طراحی آن هم فانتزی اس که میتوانید برای دختر خانوم های خود تهیه نمایید.

 

 

 رینگ لایت دخترانه عروسکی فانتزی ارزان قیمت کوچک باطری خور از کجا بخریم

 

 

ابعاد رینگ لایت 43x69x23 میلیمتر و از جنس پلاستیک فشرده و سیلیکونی نرم  است. این رینگ لایت دارای سه حالت نور از کم به زیاد و دو نوع رنگ آفتابی و مهتابی هست . این دارای باتری 200mAh است که با یک ساعت و نیم شارژ شدن تا سه ساعت مداوم قابل استفاده میباشد. این رینگ لایت نور خود را از هجده لامپ  ال ای دی که داخل آن قرار گرفته است.

 

  

آموزش استفاده:

قبل از استفاده حتما محصول را (حداقل چهل  دقیقه) شارژ کنید. در پشت محصول دکمه ای تعبیه شده است که با یک بار فشار دادن چراغ حلقه روشن می شود و با فشردن مجدد یک فن قدرتمند روشن می شود.

 

 

ایا داشتن رینگ لایت ضروری است و جایگزین ان چیست :

داشتن این محصول ضروری نیست  مخصوصا برای کسانی که اهل سلفی یا تماس تصویری نیستند ضروری نیست . اما اگر اهل موادری که ذکر شده است باشدی پس باید حتما یک رینگ لایت تهیه نمایید که میتواند شارجی باشد یا باطری خور که بستگی به نیاز شما خواهد شد یکی ممکن است هر ماه چند بار از ان استفاده کند یکی ممکن است هر روز که از انجایی که رینگ لایت ها با لامپ ال ای دی ساخته میشوند میزان مصرف باطری انها پایین است حتی با باتری قلمی هم میتوانید مدت زیادی از ان استفاده نمایید که باطری شارجی ان هم مناسب خواهد بود.

456 بازدید : 295 سه شنبه 14 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

سری آبپاش 8 حالته ابتکار کجا بخریم

 

تا به حال دقت کردین که وقتی خودروی خود را در منزل میشویید ، هر کاری هم که میکنید به تمیزی کارواش نمیشود؟ احتمالا به دنبال این هستید که تفاوت کار در چیست! خب یکی از واضح ترین دلایل استفاده از فشار آب بالاست که به درز های خودرو نفوذ میکند و گرد و خاک و کثیفی که در گذر زمان در آن قسمت ها جمع شده را تمیز میکند.

سری آبپاش 8 حالته ابتکار کجا بخریم

یا مشکل دیگری که همیشه در شهرها با آن دست و پنجه نرم میکنیم کم بودن فشار آب است که موجب طولانی تر شدن فرایند شستشو و در نتیجه مصرف بیشتر آب میشود. اما با یک سری آبپاش مناسب میشود این مشکل را حل کرد. این محصول که خدمت شما ارائه میکنیم این مشکلات و کلی مشکلات دیگر را حل خواهد کرد.

سری آبپاش یا به نوعی کارواش خانگی ابتکار دارای 8 حالت آبپاشی است که آن را برای فعالیت های مختلفی مانند شستشوی خودرو ، آبیاری گل و گیاهان و ... مناسب میسازد. با استفاده از این سری میتوانید تا 70 درصد در مصرف آب صرفه جویی کرده و با این کار کمکی به آبادی بیشتر کشور عزیزمان بکنید.

این محصول دارای ابعاد 17x16x6 سانتیمتر میباشد و وزنی معادل 155 گرم را داراست. سری آبپاش ابتکار در 4 رنگ نارنجی روشن ، نارنجی پررنگ ، سبز و قرمز قابل تهیه است و به همراه آن یک عدد رابط برای اتصال راحت تر و محکم تر هر نوع شلنگی ارائه میشود و همچنین یک قلاب برای آویزان کردن شلنگ بعد از اتمام کار دارد. این کالا از پلاستیک فشرده و با کیفیت بسیار بالا تهیه شده است.

قیمت این محصول 55000تومان میباشدقیمت : 55,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 245 سه شنبه 14 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

مجسمه فرشته های بالدار جفتی کجا بخریم

 

گاهی ما سعی میکنیم با تغییر دکوراسیون کلی حس و حال خانه را تغییر دهیم. مثلا ویترین جدید میخریم ، مبلمان را تغییر میدهیم یا فرش جدید میخریم. ولی در نهایت میبینیم که خانه حس و حالی که مد نظر ما بوده را به خود نگرفته! دلیل چیست؟ دلیلش این است که جزییات است که کار را تکمیل میکند و مهم است.

مجسمه فرشته های بالدار جفتی کجا بخریم

لوازم دکوری مختلف مانند مجسمه ها و تابلو ها هستند که آن جزییات را تکمیل میکنند. همین حالا اگر نگاهی به اطراف خود بیندازید و با دقت نگاه کنید میبینید که کلی وسایل ریز و درشت در دور و اطراف منزل شما هستند که شاید همیشه به آن ها توجه نکنید ولی قطعا تاثیر خود را میگذارند. دقیقا مثل کاری که این محصول میکند.

مجسمه فرشته های بالدار در عین کوچک بودن ، حس و حال زیبایی خاصی را به فضای اطراف خود میبخشند. ظاهر این دو فرشته به گونه ای طراحی شده که به نظر میرسد شما را دعا میکنند و محبت و عشق را برای شما به ارمغان می آورند. همچنین نگاه و لبخندی مهربانی که بر لب دارند حس آرامش را به شما میدهد. شما میتوانید این دو فرشته زیبا را در اتاق خواب ، روی هود ، پیشخوان ، محل کار و... مورد استفاده قرار دهید.

ابعاد هر یک از این فرشته ها 13 در 7 سانتیمتر است و وزن هر دوی آنها با هم 550 گرم میباشد. این محصول از پلی رزین درجه یک ساخته شده و از این رو صد در صد قابل شستشو هستند. این فرشته ها در رنگ های سفید ، سبز ، ابی و صورتی قابل تهیه میباشند.

قیمت این محصول 60000 تومان میباشدقیمت : 60,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 368 سه شنبه 14 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

غذاساز چندکاره برقی از کجا بخریم

 

تقریبا میشه گفت ما برای پختن همه غذاها به نوعی به خرد کردن نیاز داریم. حال این خرد کردن میتواند برای درست کردن یک سالاد سالم گیاهی باشد یا این که برای تکه تکه کردن و مخلوط کردن گوشت! ما میتوانیم این کار را خودمان و با استفاده از کارد انجام دهیم ولی زمان و انرژی زیادی صرف خواهد شد و نتیجه هم همیشه دلخواه نخواهد بود.

غذاساز چندکاره برقی از کجا بخریم

از طرفی با توجه به موجود بودن ابزار مناسب این کار در بازار ، دیگر به هیچ عنوان انجام دستی این کار منطقی به نظر نمیرسد. خرد کن ها و عذاساز های مختلفی در بازار وجود دارند که هر کدام کار خرد کردن و مخلوط کردن نوعی غذا را انجام میدهند ولی اگر میخواهید خریدی داشته باشید که تمام نیاز ها را یکجا برطرف کند ، محصول امروز را به هیچ عنوان از دست ندهید.

غذاساز چندکاره برقی Cooking محصولی از برند Universal Food King میباشد و واقعا مثل نام برندش به پادشاه آشپزخانه شما تبدیل خواهد شد. با این غذاساز میتوانید هر چیزی از سوپ و سالاد گرفته تا کوفته و کباب ها را به راحتی خرد و مخلوط کرده و آماده طبخ کنید. قطعات این غذاساز هم به راحتی جدا میشوند که این کار شستشوی آن را بسیار راحت تر خواهد کرد.

ابعاد این محصول 24/2 در 18/6 در 18/2 سانتیمتر و گنجایش آن 2 لیتر است. ظرف آن از جنس شیشه نشکن و بقیه قسمت ها با مرغوب ترین جنس پلاستیک فشرده پوشانده شده است. وزن این کالا 1 کیلوگرم میباشد و تیغه هایی تیز از جنس استیل ضد زنگ دارد. این عذاساز با توجه به داشتن موتور مسی با قدرت بالا میتواند هر چیزی را بسته به اندازه دلخواه شما ریزتر و ریزتر کند.

قیمت این محصول 350000تومان میباشدقیمت : 350,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 279 سه شنبه 14 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

استند مزه خوری کجا بخریم

 

ما در طول روز تنقلات زیادی را مصرف میکنیم. زمان هایی که دور دوستان یا خانواده جمع میشویم و یا زمانی که فیلم میبینم و مسابقه ای را تماشا میکنیم ، قطعا خوردن تنقلات خیلی لذت بخش میتواند باشد. حالا جدا از بحث سلامت و تهیه تنقلات سالم ، نحوه سرو هم اهمیت بسیاری دارد.

استند مزه خوری کجا بخریم

باید ظرفی را تهیه کنیم که علاوه بر امکان استفاده راحت برای همه ، از طرح و شکل ظاهری خوبی هم برخوردار باشد. علاوه بر این کیفیت ساخت و مواد اولیه مناسب هم دارا باشد چرا که هم ما میخواهیم در آن چیزی را بریزیم که قرار است بخوریم و هم این که باید از لحاظ ماندگاری هم مقاوم باشد. چیزی که این محصول آنها را داراست.

اسنتد مزه خوری که توسط برند لوکسینه عرضه میگردد ، کاملا مناسب برای سرو تنقلات و مزه های مختلف است. این کلا همچنین طراحی بسیار زیبایی دارد که در قسمت بالایی به شکل قلب است. همچنین با یک عدد ظرف شیشه ای ارائه میشود که متناسب با ابعاد خود بدنه فلزی میباشد و در کنار هم یک ظرف مناسب را تشکیل میدهند.

این محصول دارای ابعاد 20 در 25 سانتیمتر و کاملا مناسب برای پذیرایی میباشد. در رنگ های طلایی و نقره ای قابل تهیه است و از جنس آن از استیل ضد زنگ است که به همراه یک ظرف شیشه ای ارائه میگردد. این استند با کیفیت بالا توسط برند لوکسینه تهیه شده و وزنی معادل با 150 گرم را دارد.

قیمت این محصول 110000 تومان میباشدقیمت : 110,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 301 سه شنبه 14 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

 فرچه دو تایی چند کاره کجا بخریم

 

تمیزی سطوح مختلف خصوصا سطوح مربوط به ظرفشویی و روشویی نیازمند این است که هر از گاهی مورد نظافت قرار بگیرد. این سطوح به دلیل آن که زیاد مورد استفاده قرار میگیرند و از طرفی با آب سر و کار دارند ، خیلی زود دچار جرم گرفتگی میشوند و اگر رنگ آن سطوح روشن هم باشد که خیلی زود رو به زردی می رود.

 فرچه دو تایی چند کاره کجا بخریم

نظافت و اصطلاحا برق انداختن این سطوح کار سختی نیست ، اما اگر به موقع انجام شود و مهم تر از آن ابزار مناسبی در اختیار داشته باشیم. این ابزار باید مخصوص انجام چنین کاری باشند و از لحاظ طراحی و جنس باید مناسب باشند که با کمترین فشار به دست شما بیشترین کارایی را داشته باشند و نتیجه مورد نظر شما را به ارمغان بیاورند.

ست دو تایی فرچه که در اینجا خدمت شما ارائه میشود ، کاملا مناسب این کار است. با این محصول شما میتوانید نه تنها ظروف ، بلکه سطوح دستشویی ، روشویی ، سینک ، دیوار آشپزخانه ، سطح هود و گاز و ... را برق بیاندازید. این ست دارای دو فرچه با کیفیت است که از پلاستیک و با بافت متوسط نه چندان زبر و نه چندان نرم ساخته شده است.

ابعاد هرکدام از این فرچه ها 22x17x6 سانتیمتر میباشد که دسته از جنس پلاستیک فشرده ، برس نسبتا نرم از پلاستیک ساخته شده است و وزن هرکدام از فرچه ها 100 گرم است. این محصول قابل استفاده برای لوازم کوچک و بزرگ است که دسته آن هم با توجه کیفیت ساخت مقاومت بسیار بالایی دارد.

قیمت2بسته تعداد 4عدد این محصول 20000 تومان میباشدقیمت : 20,000  تومان 
خرید پستی
456 بازدید : 362 سه شنبه 14 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

همزن برقی گیربکسی از کجا بخریم

 

بوش یکی از قدیمی ترین و قدرتمند ترین تولید کنندگان لوازم برقی در جهان است. کیفیت و رزومه این برند در این کشورمان هم کاملا مشخص و قابل بررسی میباشد. این برند به تولید لوازم برقی خانگی و عمدتا مربوط به آشپزخانه از یخچال فریزر و لباسشویی گرفته تا چای ساز و گوشتکوب برقی را با بالاترین سطح کیفیت تولید میکند.

شاید باورش سخت باشد که این شرکت آلمانی امسال تولد 135 سالگی خود را جشن گرفته است. اما در عین این که بسیار قدیمی هستند ، همیشه در حال تحقیق توسعه هستند و محصولات آن ها همواره در حال پیشرفت میباشد. یکی از محصولات این کمپانی بزرگ که در گذر زمان بسیار کارامد تر شده همزن برقی آن ها است که ما در اینجا یکی از بهترین های آن هم ارائه خواهیم داد.

همزن برقی پرقدرت مدل BS-368 از بوش از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در عین حال نسبت به مدل های مشابه خیلی کم سر و صداتر میباشد. این دستگاه میتواند هرچیزی را با سرعت مختلف هم بزند و برای درست کردن خمیر شیرینی و نان و کیک ، زدن تخم مرغ ، بستنی ، مخلوط کردن آرد و کره ، هم زدن خامه ، سوسیس درست کردن و خیلی چیزهای مختلف دیگر در آشپزخانه به کار می آید.

ابعاد این محصول 25x15x8 سانتیمتر و وزن آن 1 کیلو و 100 گرم است. توان مصرفی آن برابر است با 450 وات که این نیرو را از طریق اتصال مستقیم به برق میگیرد. این همزن روکشی از جنس استیل ضد زنگ دارد و دسته و بقیه قسمت های آن از پلاستیک فشرده ساخته شده است. این کالا دارای 4 پره از استیل ضد زنگ میباشد و توانایی هم زدن در 5 سرعت متفاوت را هم داراست.

قیمت این محصول 490000 تومان میباشد‏قیمت : 490,000  تومان 
خرید پستی
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 38
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 31
 • بازدید امروز : 32
 • باردید دیروز : 37
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 3,674
 • بازدید ماه : 10,786
 • بازدید سال : 23,247
 • بازدید کلی : 91,419